Suure mahutavusega, multifunktsionaalne beebitarvete seljakott mahutab kõik beebi ja lapsevanema vajalikud esemed. See on valmistatud tugevast ja vastupidavast materjalist, mis lisaks tagab veekindluse, et saaksid muretult iga ilmaga jalutada.
Seljakotil on mitmed erinevad taskud, mis teevad asjade organiseerimise eriti lihtsaks.

Esisahtlis on kolm isoleeritud taskut pudelite jaoks. Lisaks on kotil kaks elastset küljetaskut, millest ühel on ava, mis võimaldab hõlpsat juurdepääsu salvrätikutele. Põhisahtlisse pääseb mugavalt topelt tõmblukuga. Sees on kolm elastset taskut ja kolm lukuga taskut. Seljakoti tagaküljel olev tasku võimaldab ligipääsu põhisahtlisse. See on väga mugav, kui on vaja koti põhjast midagi kätte saada. Tagaküljel on ka lukuga tasku telefoni ja rahakoti hoidmiseks.

Koti põhi on kaetud plastikkihiga, mis kaitseb kotti ning tagab täieliku veekindluse. Seljakotil on mugavuse tagamiseks kaks polsterdatud õlarihma. Käepidemeid saab mugavalt kokku panna. Koti külje peal on USB liides, mille kaudu saab seadmeid omavahel mugavalt ühendada (nt. telefon akupangaga).

Kaasas käru kinnitusrihmad.

Puhastada niiske lapiga.


Värv: must
Materjal: kvaliteetne polüesterkangas
Mõõdud:
pikkus: 27 cm; kõrgus: 42 cm; laius: 19 cm

Lisa ostukorvi55 €